Vysílání Českého rozhlasu do zahraničí 
16-1-2021, 11:31 UTC
Projekty
 Autor:
Příšera Příšerná
Redacteur

prisera@radio.cz

Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich. Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich. Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich. Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich. Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich.
Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich. Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich. Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich.
Hudební festivaly v Česku jsou již po desetiletí nezastupitelnou oblastí kultury. Některé z nich mají dlouholetou tradici, jiné na svou historii teprve čekají. Rádi bychom vám přiblížili většinu z nich, napříč hudebními styly, ale i místy jejich konání. U každého festivalu najdete jen ty nejzákladnější informace a odkaz na webové stránky, na nichž naleznete více informací o každém z nich.


Příspěvky autora:
 8.9.2011 Zlaté české ručičky připojily domácnosti k internetu Ekonomika
 31.3.2011 Ministr zemědělství chce změkčit normy pro české potraviny Ekonomika
 7.10.2010 Opravdu už český realitní trh ožívá? Ekonomika
 1.10.2010 Hotely a restaurace v Česku za rok propustily 8,5 procenta zaměstnanců Zprávy
 1.10.2010 Protidrogové centrum Sananim požádalo policii o ochranu Zprávy
Všechny články autora