Vysílání Českého rozhlasu do zahraničí 
9-3-2021, 01:43 UTC
Projekty
 Autor:
Olympijské hry 2008

Sportovci kvalifikovaní na LOH 2008

Atletika - limit A
Výška Bába Jaroslav
Dubnová Romana
Janků Tomáš
Straková Iva
Tyč Janáček Štěpán
Kudlička Jiří
Dálka Novotný Roman
20 km chůze Schindlerová Zuzana
50 km chůze Bílek Roman
100 m př. Škrobáková Lucie
110 m př. Sajdok Stanislav
Svoboda Petr
400 m př. Hejnová Zuzana
Desetiboj Šebrle Roman
Disk Cechlová Věra
Oštěp Klimešová Jarmila
Špotáková Barbora
Sedmiboj Ščerbová Denisa
Badminton
Dvouhra Ludíková Kristína
Koukal Petr
Cyklistika
Dráha Bábek Tomáš
Kadlec Milan
Kaňkovský Alois
Kozlíková Lada
Ptáčník Adam
Špička Denis
MTB Huříková Tereza
Kulhavý Jaroslav
BMX Horáková Jana
Prokop Michal
Silnice Petr Benčík
Roman Kreuziger
Gymnastika
Sportovní Konečný Tomáš
Pálešová Kristýna
Trampolína Honzáková Lenka
Jezdectví
Všestranost Hatla Jaroslav
Judo
do 60 kg Petříkov Pavel
do 73 kg Ježek Jaromír
Jachting
FINN Maier Michael
470 Mrzílková Lenka
Šmídová Lenka
Laser muži Trčka Martin
Vzpírání
Do 105 kg Wälzer Libor
Atletika - limit B s možností startu
200 m Vojtík Jiří
400 m Götz Rudolf
800 m Holuša Jakub
100 m př. Milo Lukáš
Disk Marcell Jan
Kladivo Melich Lukáš
Ledvinová Lenka
Koule Stehlík Petr
Oštěp Veselý Vítězslav
Trojskok Šestáková Martina
Tyč Baďurová Kateřina
Kanoistika
K 1 ženy, slalom Hilgertová Štěpánka
K 1 muži, slalom Hradílek Vavřinec
C 1 muži, slalom Ježek Stanislav
C 2 muži, slalom Štěpánek Ondřej
Volf Jaroslav
K2 500m, rychlostní Blahová Jana
Mrůzková Michala
Plavání
50 m vz Kazíková Sandra
100 m prsa Jedlička Jiří
100 m znak Klosová Petra
100 m motýlek Rubáček Michal
100 m vz Klusáčková - Myšková Jana
Verner Martin
200 m polohovka Fučík Tomáš
200 m vz Svoboda Květoslav
Synchronizované plavání, duet Bernardová Soňa
Dufková Alžběta
Dálkové plavání Pechanová Jana
Vítek Rostislav
Sportovní střelba
Trap Kostelecký David
Skeet Sychra Jan
10 m vzduchová puška, 40 ran Emmons Kateřina
Kalná Pavla
10 m vzduchová puška, 60 ran Haman Václav
10 m vzduchová pistole Musilová Michaela
10 m vzduchová pistole, 40 ran Marušková Lenka
Rychlopalná pistole 2x30 ran, 25 m Podhráský Martin
Strnad Martin
Sportovní pistole, 30 + 30 ran, 25 m Hyková Petra
Libovolná pistole 60 ran, 50 m Tenk Martin
Libovolná malorážka 3x40 ran, 3 polohy Jeřábek Tomáš
Libovolná malorážka, 60 ran vleže Šmol Petr
Sportovní malorážka 3x20 ran, 3 pozice Valová Lucie
Zápas
Řecko-římský do 96 kg Švec Marek

Veslování
W1x Knapková Mirka
W2x Antošová Jitka
Vařeková Gabriela
Chalupa Václav
Makovička Jakub
M1x Synek Ondřej
M4x Jirka David
Doleček Milan
Hanák Jakub
Vitásek Petr
M4- Horváth Michal
Gruber Jan
Bruncvík Milan
Neffe Karel
Tenis
Berdych Tomáš
Damm Martin
Minář Ivo
Štěpánek Radek
Vaněk Jiří
Vízner Pavel
Benešová Iveta
Kvitová Petra
Šafářová Lucie
Vaidišová Nicole
Zakopalová Klára
Stolní tenis
Hadačová Dana
Korbel Petr
Moderní pětiboj
Grolichová Lucie
Svoboda David
Capalini Libor
Triatlon
Frintová Vendula
Ospalý Filip
Zemanová Lenka
Lukostřelba
Horáčková Barbora
Martin Bulíř
Basketbal
Družstvo žen