Vysílání Českého rozhlasu do zahraničí 
15-12-2019, 12:48 UTC
Soutěž Radia Praha 2006 - výsledky
 

Vážení a milí posluchači,

přinášíme vám výsledky soutěže, která se konala v rámci 70.výročí vysílání Radia Praha a která vás pomocí 3 archivních ukázek alespoň na chvilku přiblížila k jednomu z nejkrásnějších měst ve střední Evropě - k Praze (více informací o soutěži naleznete zde).

V letošním ročníku jsme obdrželi stovky emailů a dopisů, ze kterých jsme po pečlivém uvážení vybrali několik finalistů (viz níže). Všichni zúčastnění od našich redakcí obdrží zajímavé ceny.

Celkovým vítězem soutěže Radia Praha se pro rok 2006 stává

pan Dmitrij Balykin z Ruska,

kterému tímto srdečně blahopřejeme!

Výherce od nás získává týdenní pobyt pro dvě osoby, přímo v historickém centru hlavního města České republiky. Cenu do soutěže věnoval hotel Falkensteiner Maria Prag a o bezpečnou dopravu do ČR se postará Student Agency.A jak že zněly správné odpovědi? To už nám prozradí sám výherce, Dmitrij Balykin...

1. Když jsem uslyšel první zvuk, okamžitě jsem si vzpomněl na svoji loňskou návštěvu české metropole. Koncem března mi nečekaně zavolal můj šéf a řekl mi, že si musím neprodleně pořídit zahraniční pas, protože v květnu pojedu do Prahy. Jelikož jsem nikdy dřív v zahraničí nebyl, na pasové oddělení jsem nešel, ale běžel. Naštěstí se všechny administrativní formality vyřešily poměrně rychle a tak jsem se 18.května ocitl v Praze. Přijel jsem jako člen ruské delegace, která se účastnila kongresu Evropa v akci, věnovanému problémům integrace mentálně postižených lidí do společnosti.

Pokračování zde
Všem zúčastněným děkujeme za příspěvky a těšíme se na setkání v dalších ročnících.

Vaše Radio Praha

Odpovědi našich posluchačů


Falkensteiner Maria Prag


Falkensteiner Maria Prag


Falkensteiner Maria Prag